Vyber, co tě zajíma
Naši partneři

Sport-club-relax

Sport-club-relax

Sport-club-relax

eurostroj-steel

Soustředění Staré Splavy 2021-Závěrečný den

Závěrečný den, aneb téměř každá minuta dne využita naplno…

Počasí na turnaj se velice vyvedlo a mohli jsme tedy začít ihned od rána. Hráči byli rozděleni do dvou skupin a hrál každý s každým do 4 gamů, Kuba Moša a Mates Kopřiva dokonce hráli v obou skupinách. Naši nejmenší hráli mezi sebou miniturnaj a také dostali šanci si zahrát dvouhru i čtyřhru s většími dětmi, kteří čekaly na svoje zápasy. Po obědě jsme pokračovali v rozehraném turnaji a zvládli jsme odehrát i pár deblových bodíků. Na konci přišlo na řadu vyhlašování, předání cen a odměn hráčům za jejich výkony v turnaji, ale i na celém soustředění. Musíme vyzdvidhnout především výkony a nasazení naši nejmenších, ale i naši nejstarší byli jako zlatíčka. Poděkování patří ještě za dárek z Corpus Delicious pro děti ve formě domácích sorbetů (černý rybíz s bílou čokoládou a malina) s waflovými kornoutky, který jsme konzumovali během celého turnaje.

Po rozloučení na kurtech jsme se vykoupali, navoněli a odebrali se na závěrečnou večeři na přání dětí (kuřecí řízek s bramborovou kaší) a téměř nezbylo ani na přidávání 😛 . Čekání na stezku odvahy jsme si zkrátili společenskými hrami jako např. “stejně jako já mám rád…”, evoluci, kočičku a tichou poštu. Když se začlo stmívat, děti se odebraly na pokoje, kde odpočívaly, koukaly na seriály a začaly pomalu pociťovat nervozitu.

Kolem 23hod to vypuklo… Děti jsme posadili do jídelny a začali jim vyprávět strašidelný příběh o rodině Kočových, který trenéři vymysleli na základě pomníčku v lese, kolem kterého jsme běhali. Příběhem o zaživa pohřbeném synovi, který kdysi bydlel v domě, kde v současné době stojí tenisové kurty, se děti dostaly do správné nálady. Rodiče nebojte, všechny děti i ti nejmenší to zvládly s úsměvem a humorem. Výkon Anežky nezklamal a celou stezku prošla, tedy spíše proběhla, opět nejrychleji 🙂 . Utekla svému strachu.

Všem účastníkům a trenérům děkujeme za super soustředění plné pohody, humoru, dobré nálady a nadstandatním výkonům. Těšíme se opět na příští rok.

Foto a video: https://marketkat.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Stare_Splavy_2021-zaverecny_den/