Vyber, co tě zajíma
Naši partneři

Sport-club-relax

Sport-club-relax

Sport-club-relax

eurostroj-steel

Soustředění Staré Splavy 2021- 4.den

4. den – konečně bohatý den na fotky a program… Začali jsme vydatnou snídaní (ikdyž nektěří hráči nedoceňují bohatost švédských stolů a jedou stále jen čokokuličky), abychom měli energii na plný tenisový i kondiční i zábavný program. Dopolední tréninkový blok se nesl v duchu lehčí kondice a vytrvalosti pro větší skupinu, a menší skupina byla jen na kurtech a hrála body, čtyřhru i zápasové situace.

Po obídku (karbanátek s bramborem) byla polední pauza o něco kratší, abychom nahnali promarněné hodiny z minulých dní – čekal nás 3hodinový blok tenisu a kondice. V tenisové části se hrály body, kolotoč, již slíbené čtyřhry, a také se začlo pilovat podání. V kondiční části se vybíhalo do kopce, běhal se slalom mezi stromy a využilo se i venkovní workoutové hřiště. Naši mladší hráči byli po náročném tréninku odměněni na pár minutek volné zábavy na hřišti. Po večeři (buchtičky s krémem) se chlapská část vydala sledovat Euro a dívky hrály pinčes, basket, nebo jen odpočívali na pokoji. Zpestřením dnešního dne bylo připojení miniMáji,která fandila především při bězích do kopce.

Zítra nás čeká opět bohatý program, především na dvorcích, abychom se co nejlépe připravili na pondělní celodenní turnaj a odpoledne plánujeme koupání na pláži.

Foto: https://marketkat.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Stare_Splavy_2021-4.den/