Vyber, co tě zajíma
Naši partneři

Sport-club-relax

Sport-club-relax

Sport-club-relax

eurostroj-steel

Soustředění Staré Splavy 2021- 3.den

A stále to deštivé počasí… Dnes jsme se bohužel na dvorce vůbec nedostali, ale za to jsme využili v dopoledním i odpoledním tréninkovém bloku tělocvičnu a posilovnu. Ještě, že tuto možnost máme jinak bychom to soustředění proseděli na pokojích.

Dopoledne bylo rozdělené do dvou částí, a to do kruhového tréninku – rychlé nohy, obratnost, rychlost, pohyblivost, a i posilování s vlastním tělem – a poté sportovních her. Každá skupina měla přizpůsobenou náročnost cviků. Po vynikajícím obědě (šunkofleky) jsme so odpočinuli, někteří si dokonce dali i šlofíka, a vydali se na odpolední tréninkový blok. Pro starší skupinu to znamenalo makání v posilovně a pro mladší skupinu hry a lehčí posilování včetně různých výzev a soupeřením mezi sebou. Dnes musíme smeknout před výkonem Elenky, která vydržela neskutečných 6,5 min ve dřepu (“židli”).

Po odpoledním bloku jsme se vydali na delší procházku po Splavech, tentokrát jsme prošli druhou stranu Máchovo jezera, navštívili další  z pláží a také centrum. K véče jsme si pošmákli na kuřeti na paprice, a opravdu každý si přidal. Musíme opravdu říct, že kuchyň a péče personálu je skvělá. Večer bude ve znamení pohodičky, a těšení se na lepší počasí a možnosti se opět dostat na kurty. Přeci jen kondiční soustředění nás čeká na podzim. 🙂

Foto:https://marketkat.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Stare_Splavy_2021-3.den/